WWW.MSSZ.HU - A Magyar Súlyemelő Szövetség hivatalos honlapja
Versenynaptár 2019

Élő közvetítés (LIVE broadcasting)

Következő élő verseny közvetítés: 2019.09.24 (Suzuki Kupa - Ózd)
Next LIVE broadcasting: 2019.09.24 (Suzuki Kupa - Ózd)


2019. évi versenynaptár
 Dátum Verseny neve HelyszínKiem Doku NevezésEredményekVideó
2019.02.09 Területi minõsítõ versenySzombathely  
 
2019.02.16 Baczakó Péter EmlékversenyBKV Elõre   K
 
2019.02.16 Dóró Antal EmlékversenyTéglás  
 
2019.02.22 Baczakó P Ter.min.versenyBKV Elõre  
 
2019.02.23 Budapest BajnokságBp, TSE  
 
2019.02.23 Csongrád megyei bajnokságSzeged  
 
2019.02.23 Ördögh István EmlékversenyTiszaújváros  
 
2019.03.06 K.Városi BajnokságKecskemét   
 
2019.03.08-03.15 Ifjúsági VB 2019Las Vegas (USA)   K  
 
2019.03.08-03.10 International OpenLas Vegas /USA/   K  
 
2019.03.09 Területi Minõsítõ versenyTatabánya  
 
2019.03.16 Savaria Kupa, VIII. Tóth Géza Emlékvers.Szombathely   K

 
2019.03.16 Területi minõsítõ versenySzolnok  
 
2019.03.22-04.22 Isk.Ter.min.v.Iregszemcse   
 
2019.03.23 Ter.min.versenyZalaegerszeg   
 
2019.03.31 Területi minõsítõ versenySzerencs  
 
2019.04.06-04.15 Felnõtt EB 2019Batumi (GEO)   K  
 
2019.04.06 MEFOB 2019Bp, MAFC 
 
2019.04.06 Területi minõsítõ versenyPécs  
 
2019.04.13 Masters OB 2019BKV Elõre 

 
2019.04.24 UP Tehetségkutató 2.fordBp, Thököly u.167  
 
2019.04.27-04.28 Iskolás OB 2019BKV Elõre 

 
2019.04.27 Területi Minõsítõ VersenyTéglás     
2019.05.04 Campeonato Gallego 2019La Coruna /SPA/   
 
2019.05.11 CSB selejtezõ (kelet)Téglás 
 
 
2019.05.11 CSB selejtezõ (nyugat)Zalaegerszeg 
 
 
2019.05.12 Göcsej KupaZalaegerszeg   K 
 
2019.05.12 Területi MInõsítõ VersenyZalaegerszeg  
 
2019.05.19 Területi Minõsítõ VersenyBékéscsaba  
 
2019.05.25 Tini OB (kelet)Abaújszántó 

 
 
2019.05.25 Tini OB (nyugat)Kisbér 

 
 
2019.05.26 Palota KupaBP, TSE  
 
2019.06.01 Juhász Sándor EmlékversenyBiharnagybajom   K 
 
2019.06.01-06.08 Junior VB 2019Suva (FIJ)   K    
2019.06.01 Teületi min.v.Biharnagybajom   
 
2019.06.12-06.19 Masters EB 2019Rovaniemi (FIN)   K  
 
2019.06.15 Alpe Adria Int.TournamentSarajevo   
 
2019.06.21 Területi Minõsítõ VersenyBKV Elõre  
 
2019.06.28-06.29 6th European Union CupWaterford,Ireland   K  
 
2019.06.29 ORV 2019Bobrov (SVK)   K 
 
 
2019.07.04-07.07 XXIII Int.Cidade da CorunaLa Coruna /ESP/   K  
 
2019.07.06 Kisbér KupaÁszár   K

 
 
2019.07.06 Területi min.v.Ászár   
 
2019.07.20 Narancs KupaTéglás     
2019.07.26-08.04 European Masters Games 2019Turin (ITA)   K    
2019.08.03 Messzi István EmlékversenyKecskemét   K

 
2019.08.16-08.24 Masters VB 2019Montreal (CAN)   K    
2019.08.21 Területi Minõsítõ versenyBKV Elõre   
2019.08.24 Területi Minõsítõ VersenyBiharnagybajom    
2019.09.07 Csinger Gyula EmlékversenyBp, MAFC   
2019.09.14 Pécs Város BajnokságaPécs    
2019.09.14 Regionális BajnokságSzombathely   
2019.09.14 Téglás KupaTéglás    
2019.09.14 Területi Minõsítõ versenyTatabánya   
2019.09.16-09.25 Felnõtt VB 2019Pattaya (THA)   K   
2019.09.21 Suzuki KupaÓzd   K   
2019.10.05-10.06 U15-U17 OBKisbér   K   
2019.10.14-10.24 Junior és U23 EB 2019Bukarest   K   
2019.10.19 Tini OB (kelet)Kazincbarcika    
2019.10.19 Tini OB (nyugat)Szombathely    
2019.10.26 Mûegyetem KupaBp, MAFC   K   
2019.10.26 Narancs KupaTéglás    
2019.10.26 Területi Minõsítõ VersenyBiharnagybajom    
2019.11.09-11.10 Junior OB 2019Szerencs   K   
2019.11.16 Kiss Róbert EmlékversenyZalaegerszeg    
2019.11.23-11.24 Felnõtt OB 2019Oroszlány (OVSK)   K   
2019.11.23 Kõszegi György EmlékversenyTiszaújváros    
2019.12.02-12.12 U15 és U17 EB 2019Eilat (ISR)   K   
2019.12.08 CSB DöntõBudapest, TSE   K  
2019.12.15 Advent KupaBp, REAC    
2019.12.15 HAJDÚ Zrt KupaTéglás   K